2020 STATE CHAMPS INFORMATION

TRAINING SCHEDULE: Sunday 29 November

Venue Time Court 1 Court 2 Court 3
Belmont 8am to 10am U11-1, U11-4 Boys
(Dylan Vilardi +
Andrew Logan)
U11-2 Boys
(Sam Sule)
U11-3 Boys
(Ash Brian)
Belmont 10am to 12pm U13-1 Boys
(Aleks Lackovic)
U15-1 Boys
(Paul Cassir)
NOT AVAILABLE
Vic Park 8am to 9.30am U13-1 Girls
(Haylee Smyth)
U13-2, U13-3 Girls
(Zac Belton +
Ella Thornton-Elliot)
U11-1, U11-2 Girls
(Josh Wallace +
Emma Ormond)
Vic Park 9.30am to 11am U13-4 Girls
(Lucy Dowling)
U13-5 Girls
(Josh Wallace)
U15-2 Girls
(Adrian Warner)
Vic Park 11am to 12.30pm U17-2 Girls
(Brad Dowd)
U17-1 Girls
(Brayden Cook)
U15-1 Girls
(Bryn Arnold)
Vic Park 12.30pm to 2pm U17-1 Boys
(Simon Daff)
U17-2, U17-3 Boys
(Luke Notley +
Brandon Riley)
U17-4, U17-5 Boys
(Sam Fox +
Michael Riley)
Vic Park 2pm to 4pm 19-1 Men
(Michael Clarke)
19-2
(David Swaby)
NOT AVAILABLE

TRAINING SCHEDULE: Sunday 6 December

Venue Time Court 1 Court 2 Court 3
Belmont 8am to 10am U11-1 Boys
(Dylan Vilardi)
U11-2 Boys
(Sam Sule)
U11-3 Boys
(Ash Brian)
Belmont 10am to 12pm U11-4 Boys
(Andrew Logan)
U13-1 Boys
(Aleks Lackovic)
NOT AVAILABLE
Vic Park 8am to 9.30am U11-1 Girls
(Josh Wallace)
U13-1 Girls
(Haylee Smyth)
U15-1 Girls
(Bryn Arnold)
Vic Park 9.30am to 11am U17-1 Girls
(Brayden Cook)
U15-1 Boys
(Paul Cassir)
SPARE
Vic Park 11am to 12.30pm U17-1 Boys
(Simon Daff)
U17-2 Boys
(Luke Notley)
U17-3 Boys
(Brandon Riley)
Vic Park 12.30pm to 2pm U17-4 Boys
(Sam Fox)
U17-5 Boys
(Michael Riley)
SPARE
Vic Park 2pm to 4pm 19-1 Men
(Michael Clarke)
19-2 Men
(Dave Swaby)
NOT AVAILABLE

TRAINING SCHEDULE: Sunday 13 December

Venue Time Court 1 Court 2 Court 3
Belmont 8am to 10am U11-1 Boys
(Dylan Vilardi)
U13-1 Boys
(Aleks Lackovic)
U15-1 Boys
(Paul Cassir)
Vic Park 8am to 10am U11-1 Girls
(Josh Wallace)
U13-1 Girls
(Haylee Smyth)
NOT AVAILABLE
Vic Park 10am to 12pm U15-1 Girls
(Bryn Arnold)
U17-1 Girls
(Brayden Cook)
NOT AVAILABLE
Vic Park 12pm to 2pm U17-1 Boys
(Simon Daff)
U19-1 Men
(Michael Clarke)
NOT AVAILABLE
Scroll to Top